Skip to content Skip to footer
İNTERPARK Kurumsal

Filo Kiralama Konusunda
Yenilikçi

Çözümler Dönemi Başlıyor!

İNTERPARK Kurumsal

Grup şirketlerimizden 1977 yılı kuruluşlu otomotiv satış/pazarlama şirketimizin  faaliyetlerine ek olarak 2021 yılında faaliyetine başlayan  İNTERPARK tescilli markaları ile Araç Satış ve Kiralama hizmetleri ile Satış sonrası yedek parça pazarlama ve servis hizmetleri vermektedir.
Otomotiv sektörünün öncü ve ilk şirketlerinden biri olmamız nedeniyle bilgi ve deneyimini Müşteri Memnuniyeti odaklı bir anlayış ile birleştirmiştir.
Filosunu gün geçtikçe arttıran ve güçlendiren firmamız müşterilerimizin taleplerine göre zengin alternatifler sunmaktadır.
Satış Sonrası Yedek Parça  fason üretim, satış ve pazarlama faaliyetleri ile tescilli markaları vasıtasıyla hem Türkiye genelinde satışını yapmakta; hem de yurt dışına ihraç etmektedir.
Ülke genelinde Grup şirketlerimizle 1000’i aşkın müşteri portföyümüze sürekli ve kesintisiz tedarik hizmeti vermektedir.
Dağıtım ve pazarlama hizmetlerinin lojistiği sertifikalı kendi araç filomuz  ve deneyimli personellerimizle verilmektedir.
Firmamız Kartal / İSTANBUL’daki 10.000 m2 kapalı 7.000 m2 açık alanda bulunan Plazamızda faaliyet göstermekte olup; muhtelif akreditasyonlarla kendi konusundaki sertifikalara sahiptir.
Kendine  çağdaş, yenilikçi modern Müşteri Odaklı çözüm yöntemlerini kullanmayı hedefleyen firmamız; çalışan memnuniyeti ile müşteri memnuniyetini birlikte  en üst seviyede yürüten bir anlayışa sahiptir.

İNTERPARK Dünyasını Keşfedin!

İNTERPARK Otomotiv A.Ş. © 2024. Tüm Hakları Saklıdır.